Asmeninis tobulėjimas

Tarpusavio santykių paslaptis

Galbūt kiekvienas esame susidūrę su tokiais apmąstymais: “Aš niekam nereikalingas žmogus”, “Jeigu dingčiau, niekas manęs nepasigestų”.
Turbūt kiekvienas kartais pasijaučiame vienišas ir pažeidžiamas, nesuprastas ir nepastebimas. Tačiau dabar, kai perskaitysite tarpusavio santykių paslaptis, galite pakeisti visas savo blogas emocijas ir pakeisti jas į gerus pojūčius, draugų gausą, sustiprintus santykius… Viską galite prisitraukti traukos dėsniu.

Blogi Santykiai
Kaip manote, kodėl kartais imate ir susipykstate su tėvais, dėstytojais, draugais, bendradarbiais? Visų Jūsų pykčių priežastis yra viena – Jūsų galvoje besisukančios mintys.
Tarkim žmogus užmina Jums ant nuospaudos, tuomet Jus pradedate jį kaltinti dėl visų buvusių klaidų, pabrėžiate ką blogai padarė kitas vietoj to, kad patys pažvelgtumėte į save. Tokiu atveju siūlau pamiršti visus negerus dalykus, kurie susiję su tuo žmogumi ir jam atleisti. Nesvarbu, kad jis Jus įskaudino, Jums nereikės jam sakyti: „Aš tau atleidžiu“, tiesiog atleiskite, dėl savęs, kad pamatę žmogų, nejaustumėte blogų jausmų ir neprisitrauktumėte dar blogesnių. Juk mintys pritraukia veiksmus.

MEILĖ SAU
Taip pat privalote mylėti save. Tarkim, iš kitų norite sulaukti meilės ir pagarbos, bet patys nemylite ir negerbiate savęs. Tuomet siunčiate tokius virpesius, kuriuose tiesiog užprogramuotos Jūsų mintys, jog nesate vertas meilės ir pagarbos. Taigi, iš pradžių privalote pamilti save, tam, kad jaustumėtės verti meilės ir iš kitų.

„KAIP ŽIŪRĖSITE Į SAVE, TAIP KITI ŽIŪRĖS Į JUS“
Nepamirškite šios frazės, nes jeigu apie save galvosite tik blogai, imsite skųstis, tai ir prisitrauksite tokius pat žmones, kurie neturi savigarbos, kurie tik verkia ir dejuoja. Jus bendrausite su jais, jūs visi klimpsite tik gilyn, nieko negalėdami gauti vienas iš kito. Taigi, kuo greičiau šalinkite blogas mintis apie save ir savo gyvenimą ir pradėkite mylėti, džiaugtis. Pamatysite kaip tolstate nuo nusivylusių žmonių ir kaip artėjate prie žmonių, kurie myli save ir yra mylimi kitų.

KAIP PAJAUSTI SAU PAGARBĄ
Turite jausti meilę savyje, turite ja spinduliuoti. Taip, tai gali būti sudėtinga, jei iš vien galvosite apie savo neigiamas puses. Taigi, kiekvieną dieną pasistenkite pasakyti sau komplimentą, pvz.: aš sumanus, esu protingas, turiu gerą humoro jausmą, Dirbu ne prasčiau nei kiti, esu geras pašnekovas, esu ištikimas draugams ir t.t. Įžvelkite savo gerąsias puses ir visuomet apie jas pagalvokite. Ryte prabudus, valgant, bendraujant su kitais, meldžiantis, sėdint prie kompiuterio, prieš einant miegoti… – Jūsų teigiama mintis apie save turi kirbėti galvoje nuolatos. Taip Jums pavyks prisitraukti daug teigiamų žmonių, kurie sugebės Jus pamilti.

PASIKEITIMAI
Jei pakeisite tą blogą ydą – bjaurėjimusi savimi į meilę sau, kiti žmonės gali nesuprasti. Draugai gali stebėtis, kur dingo Jūsų nepasitikėjimas savimi, kiti netgi gali pradėti pykti, kad nebesate apgailėtini, nebeaimanuojate ir nebesiskundžiate savimi. Bet taip jau yra, kad žmonės keičiasi, nebeįtinka tiems, kuriems yra dėl kažko palankūs, tuomet ir pasimato, kas yra tikrieji draugai. Seni draugai nutolsta, kad atlaisvintų vietą naujiems, kurie dera prie Jūsų naujo požiūrio į save ir į kitus, kurie dera prie Jūsų laimingos savijautos.

MINČIŲ GALIA. ROMANTIŠKOJI PUSĖ
Turbūt kiekvienas jautėm beviltišką įsimylėjimą, bet bijojome žengti pirmąjį žingsnį. Bet kodėl taip yra? Atsakymas aiškus – nesijaučiame verti to žmogaus ir bijome būti atstumti. Viskas kyla iš nepasitikėjimo savimi, tačiau, kai jau išmoksite pasitikėti savimi, Jums tereikės žengti pirmąjį žingsnį.

JOKIŲ BLOGŲ MINČIŲ
Blogos mintys – pasimatymų priešas. Taigi, prieš žengiant pirmąjį žingsnį, privalote pamiršti visas mintis apie atstumimą, vietoj to, galvokite apie meilę, bendravimą, elgsenos pakeitimą… Pakeiskite mąstymą ir supraskite, kad esate verti to žmogaus. Įsivaizduokite save su tuo žmogumi, įsivaizduokite kaip Jūs bendraujate, žaidžiate, linksminatės ir pan. Prieš žengiant žingsnį, išvyskite trokštamus rezultatus.
Na, jeigu lemta, viskas klostysis kuo puikiausiai, turėsite gražią draugystę, o jeigu visa tai iš tiesų siuntėte tinkamus signalus, bet nieko neįvyko, nenusiminkite. Tai reiškia, kad visata Jums paruošė kai ką kitą, daug geresnio ir naudingesnio. Svarbiausia laikytis minčių apie meilę, o ne apie atstūmimą, tuomet tikrai atsiras daug progų.

IDEALAS
Jeigu norite turėti romaną su kažkuo, bet nerandate tinkamo, tuomet darykite taip. Pamirškite visas simpatijas, meiles ir draugus. Negalvokite apie jokį asmenį. Sutelkite dėmesį į jausmus, į tai, kokius jausmus sukelia būvimas su idealiu draugu. Įsivaizduokite kaip plaka širdis. Ką jaučiate jį pamatę. Kaip elgiatės su juo. Na, o dabar pirmyn!

PRAŠYK
Pasiimkite popieriaus lapą ir rašiklį, ir pradėkite rašyti. Rašykite visas tobulos antrosios pusės savybes, pvz.: turi gerą humoro jausmą, patinka romantiniai filmai, sveikai gyvena, sportiškas, draugiškas, visuomet besirūpinantis… rašykite visas savybes, kurios Jus traukia. Rašant negalvokite apie jokį konkretų asmenį. Tik galvokite kaip Jums su juo gera, įsivaizduokite, kad Jūs kažką veikiate, pajuskite visus savo pojūčius. Lapą su tobulos antrosios pusės savybėmis padėkite kur nors stalčiuje ir… tikėkite, tikėkite, kad toks žmogus egzistuoja. Nepamirškite visuomet įsivaizduoti būvimą kartu, visus pojūčius, kuriuos Jums jis sukelia. Ir nepamirškite mylėti save bei tikėti paslaptimi.

PRIIMK
Gal tiesiogiai visata ir neateis su padėklu, kuriame sėdės tobulas žmogus, apie kurį svajojote. Bet jeigu siųsite visas tinkamas mintis ir tikrai tikėsite, Jums visata siųs įvairiausias situacijas, kuriose, galbūt, ir sutiksite savo antrąją pusę. Na, ji gali ir neatitikti visų Jūsų prašymų, bet atsiminkite, kad tobulų nėra, tik mes patys paverčiame juos tobulais sau. Svarbiausia, kad atvertumėte galimybę sau, atrasti kažką nepaprasto.

Sėkmės bendravime su kitais!

Iš interneto platybių – Pagal knygą „Jaunimo galios paslaptis“

Dalintis:

Jums taip pat turėtu patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *