Sugriaukime stereotipus

Jokių pavirkavimų ir graudžių istorijų. Jokios nevilties ir pykčio dėl likimo pokštų. Vien tik šviesios mintys ir pozityvas – štai ką tikrai galiu pažadėti skaitantiems ir skaitysiantiems mano tinklaraštį.

Esu aš Aurelija Steponkutė – Jankauskienė, gimusi ir augusi Žemaitijos sostinėje, Telšiuose. Nuo pat gimimo turiu fizinę negalią – raumenų nepakankamumą. Apie savo gyvenimo pradžią esu parašiusi ir šiame tinklaraštyje – „Gyvenimas žiaurus ir negailestingas“
Prieš šešerius metus, likus vienai dienai iki mano 29-ojo gimtadienio, netekau ir galimybės regėti pasaulį su visomis jo spalvomis. Bet manyje vis tiek išliko gebėjimas matyti gyvenimo grožį ir džiaugtis kiekviena jo akimirka.
Esu optimistė, trykštanti noru mėgautis gyvenimu ir imti iš jo viską, ką jis duoda. Tad labai džiaugiuosi šalia savęs turėdama žmogų, kuris mane myli ir vedė tokią, kokia esu. Dėka mylimo vyro, galiu matyti gyvenimą dar gražesnį, nes manęs nekamuoja vienatvės jausmas. Apie tai galite paskaityti: „Negalios suluošintame kūne žiba deimanto tvirtumo dvasia“ ir „Ypatinga šventė“ įrašuose.
Apskritai savo pomėgį kurti tekstus nusprendžiau išnaudoti geram tikslui. Kadangi mėgstu rašyti memuarus, sugalvojau pradėti pildyti ir savo tinklaraštį. Juo noriu visuomenei parodyti, kad ir neįgalūs žmonės yra tokie pat žmonės, kurie taip pat turi svajonių, kurių širdyse taip pat verda jausmai, kurie gali mylėti ir būti mylimi, yra savarankiški, galintys vienaip ar kitaip pasirūpinti ne tik savimi, bet ir kitu žmogumi… Noriu parodyti visiems, kad žmonės su negalia gyvena tokį patį gyvenimą, pilną netikėtumų, pakylimų ir nuosmukių, laimės akimirkų ir karčių patyrimų, su kuriais susiduria kiekvienas žmogus.
Atveriu Jums savo sielą, savo gyvenimo duris ir kviečiu susipažinti su mano išgyvenimais, patirtimis ir jausmais…

Jeigu Jūsų krūtinėje plaka smalsi širdis, trokštantį pažinti pasaulį visokį, pažvelgti į jį iš kiek neįprastos perspektyvos, kviečiu Jus į savo tinklalapį www.andrelija.lt bei pamėgti mano puslapį „FACEBOOK’e“: Kitoks gyvenimas tame pačiame gyvenime

Būsiu Jums dėkinga, jeigu pasidalinsite ir šiuo įrašu.

Ačiū Jums, kad esate su manimi! Draugaukime!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *